چوب پنبه فرانسه سرگرمی محصولات محصول

چوب پنبه: فرانسه سرگرمی محصولات محصول طراحی ایران همکاری سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نقشه کی‌روش جهت متوقف کردن رونالدو لو رفت

من نمی دانم که آیا به صورت کاملا تصادفی مسابقه های تیم اسپانیا را داور هایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی زبان سوت می زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی زبان جهت مسابقه ه

نقشه کی‌روش جهت متوقف کردن رونالدو لو رفت

نقشه کی روش جهت متوقف کردن رونالدو لو رفت

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش در مصاحبه با شبکه ملی پرتغال RTP از شرایط تیم ملی کشور عزیزمان ایران سخن گفت.
به گزارش ورزش سه، خبرنگاران پرتغالی شبکه یک کشور پرتغال با حضور در تمرینات امروز تیم ملی کشور عزیزمان ایران با کی روش گفتگو کردند:

داور آمریکای جنوبی به سمت اسپانیا غش کرده بود!

نقشه کی‌روش جهت متوقف کردن رونالدو لو رفت

من نمی دانم که آیا به صورت کاملا تصادفی مسابقه های تیم اسپانیا را داور هایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی زبان سوت می زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی زبان جهت مسابقه های اسپانیا گزینش نمی شود. این عنوان در بازی دیروز کاملا به سود اسپانیا بود و بازیکنان آنها مدام بالای سر داور در حال صحبت کردن و تاثیر گذاری روی تصمیمات او بودند. در نتیجه با وجود اینکه هر دو تیم ١٤ بار مرتکب اشتباه شدند، بازیکنان من دوبار کارت زرد دریافت کردند و در برابر اسپانیا بدون کارت زرد از زمین خارج شد. ویدئو چک هم فقط بر خلاف کشور عزیزمان ایران استفاده شد، به عنوان نمونه در صحنه ایی که دیگو کوستا با دروازه بان ما درگیر شد هیچ خبری از VAR نبود. این پرسشها هر لحظه وجود دارد و انگار که زمین به یک سمت (به نفع اسپانیا) سنگین تر است.

خیلی ها چشم دیدن کشور عزیزمان ایران با این قدرت را ندارند

خیلی ها می درخواست کردند که ما به اینجا نرسیم. ولی ما با تلاش و زحمات فراوان به این مرحله رسیده ایم. کمتر کسی جهت کشور عزیزمان ایران شانسی قائل بود، حتی آرزوی افزایش کشور عزیزمان ایران به مرحله بعد جهت خیلی ها غیرقابل باور بود. ما جهت رسیدن به آرزو هایمان جنگیدیم و تاثیر داشتن این آرزوی بزرگ، قوت قلب ما می باشد.

من نمی دانم که آیا به صورت کاملا تصادفی مسابقه های تیم اسپانیا را داور هایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی زبان سوت می زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی زبان جهت مسابقه ه

با اتکا به قدرت تیمی جلوی رونالدو قد علم می کنیم

از من می پرسید که چه برنامه و راه حلی جهت مهار رونالدو دارم؟ شاید جادوئی ترین روش این باشد که (با خنده) فرناندو سانتوس رونالدو را در ترکیب تیم قرار ندهد. این البته (با خنده دوباره) ریسکی است که بعید می دانم سانتوس انجام دهد. شاید توصیه چشم نواز بازی پرتغال و کشور عزیزمان ایران رویارویی بازیکنان سوپر جنگنده و سوپر فداکار تیم کشور عزیزمان ایران جهت متوقف کردن رونالدوی سوپر بازیکن باشد.

گزارشگر پرتغالی خبر خود را اینگونه به اتمام رساند:” کل دنیا می دانند که رونالدو چه توانایی هایی دارد، ولی در تیم برابر یک پرتغالی به خوبی می داند که رونالدو چه ضعف هایی دارد.”

نقشه کی‌روش جهت متوقف کردن رونالدو لو رفت

واژه های کلیدی: ایران | پرتغال | مسابقه | پرتغال | اسپانیا | رونالدو | اسپانیا | رونالدو | بازیکنان | کشور پرتغال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz