چوب پنبه فرانسه سرگرمی محصولات محصول

چوب پنبه: فرانسه سرگرمی محصولات محصول طراحی ایران همکاری سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این رسمش نبود آقای طاهری

پرسپولیس این روزها در یکی از حساس ترین مقاطع خود، مدیرعامل ندارد. در مقطعی که همه کشور عزیزمان ایران بسیج شده است اند تا کلوب های آسیایی از مسابقه های لیگ قهرما

این رسمش نبود آقای طاهری

این رسمش نبود آقای طاهری

عبارات مهم : برنامه

مدیرعامل پرسپولیس تیمش را در مقطعی حساس تنها گذاشت.

پرسپولیس این روزها در یکی از حساس ترین مقاطع خود، مدیرعامل ندارد. در مقطعی که همه کشور عزیزمان ایران بسیج شده است اند تا کلوب های آسیایی از مسابقه های لیگ قهرمانان از بین بردن نشوند، پرسپولیس بدون اینکه مدیرعاملی داشته باشد، کارهایش را پیش می برد.

این رسمش نبود آقای طاهری

همه چیز از دو هفته پیش شروع شد. علی اکبر طاهری به ناگهان گفت خداحافظ پرسپولیس و عازم کربلا شد. درست در روزهایی که پرسپولیس علاوه بر مسئله بدهی ها و از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا، پرونده بلیت فروشی و درگیری با شرکت برهان مبین را هم پیش روی خود داشت. به دیگر سخن، طاهری در سخت ترین روزهای پرسپولیس طی چند سال اخیر، دست سرخ پوشان را در پوست گردو گذاشت. ناز کردن طاهری و تنها گذاشتن پرسپولیسی ها باعث شده است تا پرسپولیس طی چند وقت اخیر، از لحاظ مدیریتی لطمه ببیند.

در شرایطی که دولت و به تبع آن وزارت ورزش سخت گیری ها و محدودیت های قابل توجهی را جهت مدیران بازنشسته اعمال کرده هست، طاهری هم به ظاهر استعفا داده و در محل کار خود حاضر نمی شود تا شرط و شروطی که جهت وزارت گذاشته محقق شود. شروطی که با توجه به وضع نه چندان مساعد پرسپولیس از لحاظ مدیریتی شاید چندان اخلاقی و درست نباشد. طاهری می توانست علی رغم محدودیت ها و ممنوعیت هایی که جهت او در نظر گرفته شده، با قدرت به کارش ادامه دهد تا مثل همتای استقلالی اش، هرجور شده است بهانه ای جهت ماندن پیدا کند.

پرسپولیس این روزها در یکی از حساس ترین مقاطع خود، مدیرعامل ندارد. در مقطعی که همه کشور عزیزمان ایران بسیج شده است اند تا کلوب های آسیایی از مسابقه های لیگ قهرما

طی سه سال اخیر طاهری در سمت مدیرعاملی پرسپولیس آزادی عمل بالایی جهت اجرای برنامه هایش داشته. این مدیر توانست با استفاده از روش های خود، درآمدزایی بالایی جهت پرسپولیس داشته باشد و تا حد زیادی برنامه هایش در این تیم را پیش ببرد. برنامه هایی که بدون حمایت وزارت ورزش به هیچ عنوان پیش برد آن ها ممکن نبود. از آوردن مربی ای مثل برانکو گرفته تا استفاده از برند پرسپولیس جهت درآمدزایی.

طاهری به برکت حضور محمود گودرزی و مسعود سلطانی فر در مقام وزارت، چندان هم مورد حساب رسی وزارت ورزش قرار نگرفت و توانست با آرامش و هر طور که مایل است کارهایش را پیش ببرد.

اما حالا درست در نخستین چالش جدی ای که گریبان طاهری در پرسپولیس را گرفته، این مدیر خیلی سریع از مسئولیت شانه خالی کرده و عطای پرسپولیس را به لقایش بخشیده. در مقطعی که شاید مثل گذشته در کلوب پول وجود نداشته باشد و متدهای درآمدزایی طاهری دیگر جواب ندهد، انتظار می رفت که طاهری بماند و بجنگد ولی مدیر محبوب پرسپولیسی ها تا الان که مسیر دیگری را برگزیده.

این رسمش نبود آقای طاهری

واژه های کلیدی: برنامه | پرسپولیس | پرسپولیس | درآمدزایی | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz