چوب پنبه فرانسه سرگرمی محصولات محصول

چوب پنبه: فرانسه سرگرمی محصولات محصول طراحی ایران همکاری سرگرمی

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت بعد از خیانت

زن و مرد خیانتکار جهت ادامه ارتباط شوم خود، نقشه‌ای هولناک را طراحی کردند. مرد جوان با دختر زن موردعلاقه‌اش نامزد کرد تا نقشه قتل پدرزنش را اجرا کند.

جنایت بعد از خیانت

عبارات مهم : جنایت

زن و مرد خیانتکار جهت ادامه ارتباط شوم خود، نقشه ای هولناک را طراحی کردند. مرد جوان با دختر زن موردعلاقه اش نامزد کرد تا نقشه قتل پدرزنش را اجرا کند.

به گزارش جام جم ، بیست و یکم دی امسال مردی درحال عبور از محله تفریحی آتشگاه باغستان کرج بود که با جسد مردی رو به رو شد که روی صورت و بدنش اسید پاشیده شده است بود .

او با مشاهده جسد با پلیس کرج تماس گرفت. بعد از آن بود که تیمی از کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز همراه قاضی ابراهیم مرادی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی کرج، در محل کشف جسد حاضر شدند. در بررسی ها مشخص شد قاتل یا قاتلان جهت شناسایی نشدن هویت مقتول روی او اسید ریخته اند .

جنایت بعد از خیانت

با هماهنگی قضایی، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و با تشکیل پرونده قضایی در شعبه 22 بازپرسی دادسرای جنایی کرج، تحقیقات جهت رازگشایی از این جنایت هولناک شروع شد.

دو روز از ماجرای کشف این جسد گذشته بود که زنی 37ساله همراه داماد جوانش با حضور در اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز از ناپدید شدن شوهر میانسالش خبرداد و به افسر تحقیق گفت: شوهرم راننده مسافربر هست. او دو روز پیش جهت کار از منزل بیرون رفت و دیگر بازنگشت. جست وجوهایمان بعداز سه روز بی نتیجه مانده است.

زن و مرد خیانتکار جهت ادامه ارتباط شوم خود، نقشه‌ای هولناک را طراحی کردند. مرد جوان با دختر زن موردعلاقه‌اش نامزد کرد تا نقشه قتل پدرزنش را اجرا کند.

با توجه به این که احتمال می رفت جسد کشف شده است متعلق به شوهر این زن باشد، ماموران از وی درخواست کردند به پزشکی قانونی مراجعه کند که او بعداز دیدن جسد مجهول الهویه اعلام کرد جسد متعلق به شوهرش نیست.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا این که چند روز بعد برادر مرد گمشده و چند نفر دیگر از اعضای خانواده اش با حضور در پلیس آگاهی درخواست کردند ماموران اجازه دهند آنها نیز جسد مجهول الهویه در پزشکی قانونی را ببینند. بنابراین با هماهنگی قضایی برادر مرد گمشده به پزشکی قانونی مراجعه کرد و با مشاهده جسد، پیکر برادرش را مورد شناسایی قرار داد.

با مشخص شدن هویت مقتول، روند پیگیری به پرونده وارد مرحله ای تازه شد. این در حالی بود که زن مقتول همچنان مدعی بود جسد متعلق به شوهرش نیست. همین سرنخ کافی بود بازپرس جنایی به این زن شک کند. تحقیقات روی این زن متمرکز شد. بررسی ها نشان داد، او کارگر یک رستوران در کرج است و دامادش نیز در آن رستوران کار می کند و آنها با هم ارتباط نزدیکی داشتند.

جنایت بعد از خیانت

در مرحله بعدی تحقیقات ماموران به اطلاعاتی دست یافتندکه نشان می داد این زن با شوهرش دچار اختلاف هایی بوده و حتی می خواسته از او جدا شود که شوهرش حاضر به این جدایی نبوده است.

همین سرنخ ها کافی بود که پلیس به این زن و تازه داماد خانواده زیاد مشکوک شود بنابراین چند روز پیش این دو نفر به اتهام نقش داشتن در قتل مرد راننده بازداشت شدند. آن دو به طور جداگانه مورد بازجویی قرار گرفتند، ولی هر کدام مدعی بودند از ماجرای قتل خبرندارد. آخر در جریان تحقیقات همسر مقتول سکوت خود را شکست و راز این جنایت را فاش کرد.

زن و مرد خیانتکار جهت ادامه ارتباط شوم خود، نقشه‌ای هولناک را طراحی کردند. مرد جوان با دختر زن موردعلاقه‌اش نامزد کرد تا نقشه قتل پدرزنش را اجرا کند.

زن میانسال به افسر تحقیق گفت: من و همسرم با داشتن دختری جوان دچار اختلاف و مسئله شده است بودیم. مدتی بود همسرم به من توجهی نمی کرد و اختلاف و درگیری مان زیاد شده است بود. حتی چندبار خواستم جدا شوم ولی او حاضر به جدایی نبود. مدتی پیش در رستوران با یکی از کارگران آنجا راجع به زندگی ام حرف زدم و همین باعث دوستی و ارتباط زیاد بین ما دو نفر شد.

کم کم به هم علاقه مند شدیم و ارتباطمان شکل گرفت. شوهرم حاضر نبود مرا طلاق دهد. جهت این که کسی به ارتباط ما شک نکند، نقشه ای کشیدم و از او خواستم با دخترم نامزد کند و راحت تر به منزل مان رفت و آمد داشته باشد. مرد مورد علاقه ام نیز خواسته ام را پذیرفت و چند ماه پیش او و دخترم نامزد کردند. از دو ماه پیش تصمیم گرفتیم هر طور شده است شوهرم را به قتل برسانیم و بعداز آن او نامزدی اش را با دخترم به هم بزند و جهت ادامه یک زندگی تازه به شهر دیگری برویم.

جنایت بعد از خیانت

متهم زن ادامه داد: چند بارخواستیم شوهرم را در منزل به قتل برسانیم که نشد. بنابراین شامگاه 20 دی امسال زمانی که دامادم به منزل مان آمد، من در آبمیوه قرص هایی ریختم و آن را به شوهرم دادم که بعد از نوشیدن آن بی هوش شد. بعد دامادم او را از منزل خارج کرد و کشت. با اعتراف این زن، داماد جوان در اعترافاتش به افسر تحقیق گفت: زمانی که پدر نامزدم طبق نقشه مان بی هوش شد او را به بهانه بردن به درمانگاه، داخل خودرویش انداخته و از منزل خارج شدیم. در میانه راه با انداختن آچار زیر گلویش آنقدر آن را فشار دادم که خفه شد. بعد هم جسد را به آتشگاه برده و بطری اسیدی را که خریده بودم روی صورت و بدن او پاشیدم تاهویتش فاش نشود و ماجرای جنایت لو نرود.

با اعتراف هولناک زن و مرد جنایتکار، آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند.

واژه های کلیدی: جنایت | پزشکی | ارتباط | قانونی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz