چوب پنبه فرانسه سرگرمی محصولات محصول

چوب پنبه: فرانسه سرگرمی محصولات محصول طراحی ایران همکاری سرگرمی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اختلال در شبکه خبر رسان تلگرام

به گزارش ایسنا، خبر رسان خبر رسان تلگرام از دقایقی پیش دچار اختلال شده است و از طریق اینترنت وای فای و یا دیتای اپراتورها در دسترس نیست و بازدیدکنندگان نمی توان

اختلال در شبکه خبر رسان تلگرام

اختلال در شبکه خبر رسان تلگرام

عبارات مهم : اتصال

پیام رسان خبر رسان تلگرام از دقایقی پیش با اختلال مواجه شده است است.

به گزارش ایسنا، خبر رسان خبر رسان تلگرام از دقایقی پیش دچار اختلال شده است و از طریق اینترنت وای فای و یا دیتای اپراتورها در دسترس نیست و بازدیدکنندگان نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

چندی پیش هم این خبر رسان با اختلال مواجه شده است بود که مشخص شد اختلال آن مربوط به شبکه داخلی کشور عزیزمان ایران نبوده و در حساب شبکۀ اجتماعی توییتر خبر رسان تلگرام نوشته شده است بود: تعدادی از بازدیدکنندگان ما در اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا در حال حاضر در ارتباط خود با مسئله مواجه شده است اند. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم اتصال تمامی بازدیدکنندگان را دوباره برقرار کنیم.

اختلال در شبکه خبر رسان تلگرام

طبق توییتی که در صفحه شبکه اجتماعی این خبر رسان آمده، این اختلال هم سراسری و مربوط به خود خبر رسان تلگرام هست. در توییتر خبر رسان تلگرام نوشته شده است است: بعضی از بازدیدکنندگان ما در اروپا و منطقه خاورمیانه دچار مشکلاتی در اتصال هستند. لطفا صبور باشید، ما در حال تلاش جهت حل این مسئله هستیم.

واژه های کلیدی: اتصال | تلگرام | خاورمیانه | شبکه اجتماعی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz